utstillerliste OTD Energy 2019 utstillerliste

SelskapStandHallURL
AAK Safety AS6004Bhttp://www.aaksafety.no
ABB1431Ehttp://www.abb.no
Acapo AS1242Ehttp://www.acapo.no
Accord Industries AS1361Ehttp://www.accordindustries.no
Acrylicon Rogaland AS1700Ehttp://www.acrylicon.no/
ACT Logimark1518Ehttp://www.act-gruppen.com
Adeptor AS1330Ehttp://www.adeptor.no
Advokatfirmaet Magnus Legal1511Ehttp://www.magnuslegal.no
AGA AS2000Bhttp://www.aga.no
Air Liquide Offshore AS4000Bhttp://www.airliquide.no
Alvøen As7012Bhttp://www.alvoen.no
APIteq AS5032Bhttp://www.apiteq.com
AR Systems ApS1244Ehttp://www.arsystems.dk
Aratron Hydraulikk AS2004Bhttp://www.aratronhydraulikk.com
Astrup AS1070Ehttp://www.astrup.no/
Atlas Copco1516Ehttp://www.atlascopco.no
AxFlow AS3024Bhttp://www.axflow.com/no/no/
Azov Cable Company6033Bhttp://www.azovcc.com
Bahco1132Ehttp://www.bahco.com/
Bandak2005Bhttp://www.bandak.no
Bartec Technor AS5015Bhttp://www.bartec-technor.no
BD Oil & Gas1543Ehttp://www.dahl.no
BEERENBERG6005Bhttp://www.beerenberg.com
BEKAS – Bergen Elektrokompetanse AS1450Ehttp://www.bekas.no
Bergen Rustfri Industri AS5011Bhttp://www.brias.no
Betech AS2004Bhttp://www.betech.no
Bitmap AS1532Ehttp://www.bitmap.no
Bjørn Lian AS4013Bhttp://www.nablo.no
BKS5019Bhttp://www.bksas.no
Blueday Technology AS1341Ehttp://www.blueday.no
BOLLFILTER NORDIC1453Ehttp://www.bollfilter.com
Bolloré Logistics3009Bhttp://www.bollore-logistics.com
BP Fuels & Lubricants AS1354Ehttp://www.castrol.com
Brevetti Nordic AS8014Bhttp://www.brevetti.no
Bring2007Bhttp://www.bring.no
British Embassy Oslo3026Bhttp://www.gov.uk/world/organisations/british-embassy-oslo
Brunvoll Mar-El AS1352Ehttp://www.mar-el.no
BSI Offshore AS8015Bhttp://www.bsi-offshore.no
Bufab Norge AS1310Ehttp://www.bufab.no
Byberg As1106Ehttp://www.byberg.no
CAN AS4019Bhttp://www.can.no
CARL STAHL A.S1240Ehttp://www.carlstahl.no
Carsten Holm A/S1120Ehttp://www.carstenholm.dk
Castolin Trio AS1254Ehttp://www.castolin.no
Cejn Norden AB1408Ehttp://www.cejn.com/sv/se/
Certex Norge AS5005Bhttp://www.certex.no
CNP AS1131Ehttp://www.cnp.no/
Compower AS6021Bhttp://www.compower.no/no/
Coreall AS5032Bhttp://www.intelligentcoring.com/
CSD Sealing & Protecting Systems AS1542Ehttp://www.csd.no
Dacon AS1305Ehttp://www.dacon.no
Dale of Norway AS1134Ehttp://www.daleofnorway.com
Dana SAC Norway AS3015Bhttp://www.brevini.no
Data Respons Solutions AS1353Ehttp://www.solutions.datarespons.com
De Bergenske AS1364Ehttp://www.debergenske.no
Densiq AS1308Ehttp://www.allss.no/
Digitaliq AS3002Bhttp://www.digitaliq.no
DistributionNOW3011Bhttp://www.distributionnow.com
DJ StorkDrives AS7014Bhttp://www.storkdrives.com/start-norsk
Djuvik Maskinering AS1130Ehttp://www.djuvik.no
DNV GL Presafe AS8007Bhttp://www.dnvgl.com
Dokka Fasteners AS1706Ehttp://www.dokkafasteners.com
Dräger Norge AS6017Bhttp://www.draeger.com
Dynaset Oy8016Bhttp://www.dynaset.com
E248010Bhttp://www.e24.no
EAB Engineering AS1602Ehttp://www.eabeng.no
Easy-Laser AB5023Bhttp://www.easylaser.com
Eaton Crouse-Hinds1231Ehttp://www.eaton.com
Ejendals AB6028Bhttp://www.ejendals.com
Elcor AS4024Bhttp://www.elcor.no/
Ellingsen Systems AS6015Bhttp://www.ellingsen.biz
ELTECO A/S3012Bhttp://www.elteco.no
Eltek AS1533Ehttp://www.eltek.com
Emerson Process Management AS3000Bhttp://www.emerson.com
ENERPAC6024Bhttp://www.enerpac.com
ENVIREX AS1050Ehttp://www.envirex.no
Eplan software & service AB3019Bhttp://www.eplan.no
Eplast AS7024Bhttp://www.eplast.no
EquinorBusHubEhttp://www.equinor.com
EV Metalværk A/S1120Ehttp://www.evmetal.dk
EVAPCO Air Solutions A/SOffshore Denmark Pavilion 1120Ehttp://www.evapco.dk
Excess Engineering1133Ehttp://www.excessengineering.no
ExNor AS1402Ehttp://www.exnor.no
Fabtech AS4021Bhttp://www.fabtech.no
Firesafe Energy AS7006Bhttp://www.firesafe.no
Fjero A/S1120Ehttp://www.fjero.com
Flow-Teknikk AS1515Ehttp://www.flow.no
Flowtec AS7015Bhttp://www.flowtec.no
Flux Active Service4022Bhttp://www.activeservice.no/home
Flux Analytic4022Bhttp://www.analyticas.no/home
FLUX GROUP4022Bhttp://www.fluxgroup.com
Flux Norwegian Piping4022Bhttp://www.norwegianpiping.com/home
Flux Valvision4022Bhttp://www.valvision.no/home
Foss AS1340Ehttp://www.fossfiberoptikk.no/
Fosstech AS3014Bhttp://www.fosstech.no
FRAM KJÆTTINGFABRIKEN AS5014Bhttp://www.framlink.no
Franzefoss Gjenvinning AS1304Ehttp://www.franzefoss.no
FREJA Transport & Logistics AS4016Bhttp://www.freja.com
Fuchs Lubricants Norway AS5020Bhttp://www.fuchs.com/no/no/
Fuel-Service1517Ehttps://fuel-service.no/dieselrensemaskiner/
Fuglesangs AS1227Ehttp://www.fuglesangs.no
Geoquip Marine1133Ehttps://www.geoquip-marine.com/contact-geoquip-marine/
Glamox AS7011Bhttp://www.glamox.com
Glenair Nordic AB7029Bhttp://www.glenair.se
Global Ocean Technology Group AS1243Ehttp://www.gotnorway.com
Granberg AS5030Bhttp://www.granberg.no
GREENCARRIER FREIGHT SERVICES NORWAY6013Bhttp://www.freightservices.greencarrier.com
Grove Knutsen & Co AS2010Bhttp://www.groveknutsen.no/
Guide Gloves3018Bhttp://www.guide.eu
Haakon Ellingsen AS6015Bhttps://www.ellingsen.biz/
HACO A/SOffshore Denmark Pavilion 1120Ehttp://www.haco.dk
Hagens Spring Group A/S1120Ehttp://www.hagens.com
Hallgruppen AS8000Bhttp://www.hallgruppen.no
Hamatec3003Bhttp://www.hamatec.no/
Hammerslaget AS6007Bhttp://www.hammerslaget.no
Hampiðjan Offshore1451Ehttp://www.hampidjan.is/
Hapro Electronics AS5012Bhttp://www.hapro.no/
HARALD PIHL AB5010Bhttp://www.haraldpihl.com/
Hatteland – Rambase1404Ehttp://www.rambase.com/contact/
Hatteland EMP Secure1404Ehttp://www.empsecure.com/support/
Hbm Norge AS6025Bhttp://www.hbm.com/
Heattech AS8009Bhttp://www.heattech.no
Hectronic Norge5013Bhttp://www.hectronic.no
Helimesh A/S1120Ehttp://www.helimesh.dk
HellermannTyton AS5018Bhttp://www.hellermanntyton.no
Hendrik Veder Group Norway AS1202Ehttp://www.hendrikvedergroup.com
Hentec Norge AS3013Bhttp://www.hentec.no
Hestra Martin Magnusson & Co AB1513Ehttp://www.hestragloves.se
Hetronic Norge AS1228Ehttp://www.hetronic.no
HOLTE INDUSTRI AS1205Ehttp://www.holteindustri.no
Hoover Ferguson Norway AS1365Ehttp://www.hooverferguson.com
HSENERGY AS/CAM Valves1514Ehttp://www.hse.as/
HTS Maskinteknikk AS1241Ehttp://www.htsm.no
Hy-Lok Europe7007Bhttp://www.hy-lok.eu
Hybeko AS1035Ehttp://www.hybeko.no
HyCom1223Ehttp://www.hycom.no
Hydpro8005Bhttp://www.hydpro.no
Hydraco AS8016Bhttp://www.hydraco.no
Hydraserv AS7007Bhttp://www.hydraserv.no
HYDROSCAND AS1250Ehttp://www.hydroscand.no
Hytech Group1410Ehttp://www.hytech.no
HYTORC NORGE AS4005Bhttp://www.hytorc.no/
IK-Norway AS3017Bhttp://www.ik-worldwide.com
IKM ELEKTRO4015Bhttp://www.ikm.no/ikm-elektro
IKM GroupBusHubEhttp://www.ikm.no
IKM Hydraulic Services AS4015Bhttp://www.ikm.no/ikm-hydraulicservices
IKM Inspection AS4015Bhttp://www.ikm.no/ikm-inspection
IKM Laboratorium AS4015Bhttp://www.ikm.no/ikm-laboratorium
IMI Precision Engineering6022Bhttp://www.imi-precision.com
Innova AS1603Ehttp://www.innova.no
Intercept Technology AS1322Ehttp://www.intercept-technology.com/
iPS Baltics UAB1454Ehttp://www.ipspowerfulpeople.com
iTAG Solutions AS5009Bhttp://www.itagsolutions.no
Itensify High Pressure & Flow Control systems B.V.8016Bhttp://www.itensify.eu
IWG – International Workplace Group1362Ehttp://www.iwgplc.com
J.B. Production A/S1120Ehttp://www.jb-pro.dk
J.S.Cock AS5002Bhttp://www.jsc.no
James Walker Norge AS1312Ehttps://www.jameswalker.biz/
JD Sveiseservice AS6031Bhttp://www.jdsveis.no
Jergo AS1530Ehttp://www.jergo.no
John Dahle Skipshandel AS6023Bhttp://www.john-dahle.no/
KAEFER ENERGY AS3004Bhttp://www.kaefer.no
KG Fridman AB – Technical ceramics & special fasteners7004Bhttp://www.fridman.com
Krogsgaards Maskinværksted ApS1120Ehttp://www.dreje.dk
Kuehne + Nagel AS4012Bhttp://www.kn-portal.com
Kverneland Aqua AS1133Ehttp://www.kverneland-aqua.no
Kymar AS5027Bhttp://www.kymar.no/Hjem
KYOCERA Fineceramics Nordics AB (former Aliaxis Utilities & Industry AB)4002Bhttp://www.kyocera-solutions.se
Landax AS1544Ehttp://www.landax.no
Leica Geosystems AS1412Ehttp://www.leica-geosystems.no
Lekang Filter AS6012Bhttp://www.lekangfilter.no
Lesjøfors AS5021Bhttp://www.lesjofors.no
Lewa Nikkiso Norway7007Bhttp://www.lewa.no
Lift-tex Industrie b.v.6032Bhttp://www.lift-tex.nl
Logan Air1351Ehttp://www.loganair.co.uk
Luminell AS7013Bhttp://www.luminell.com
MacArtney Norge AS1601Ehttp://www.macartney.com
Matek-Samson Regulering AS1540Ehttp://www.matek.no/
Mechman/ Allinvent1600Ehttp://www.mechman.no
Mento AS2003Bhttp://www.mento.no
Metabo Norge AS7017Bhttp://www.metabo.com/no/no/
Metal Supply1464Ehttp://www.metalsupply.no
Metallproduksjon1222Ehttp://www.metallproduksjon.no
Miljølaser AS1541Ehttp://www.miljolaser-as.com
MLT Maskin & Laserteknikk AS8012Bhttp://www.mltnorge.no
Modern American Recycling Services, Europe A/S1120Ehttp://www.mars-eu.dk
MOHOLT GROUP2006Bhttp://www.karsten-moholt.no/
Møllerodden AS1255Ehttp://www.mollerodden.no
Mubea Tellerfedern GmbH1252Ehttp://www.mubea.com/home/
Multisolutions AS5019Bhttp://www.multisolutions.no
Mundal Subsea AS4008Bhttp://www.mundal.no
NDT Partner AS1407Ehttp://www.ndtpartner.no
Neptune EnergyBusHubEhttp://www.neptuneenergy.com
Nippon Gases Norway AS4020Bhttp://www.nippongases.no
Noova Energi System AS1441Ehttp://www.noova.no
NOR INDUSTRI GRUPPEN1531Ehttp://www.nor-ig.no
NOR LINES Norway AS5016Bhttp://www.norlines.no
NORDIC FIRE AND SAFETY AS1102Ehttp://www.nordicfs.no
Norner AS1040Ehttp://www.norner.no
Norse Cutting AS1320Ehttp://www.norse-cutting.com/
Norsecraft tec AS1303Ehttp://www.norsecrafttec.no/
Norsk olje og gass, Digital samhandling1510Ehttp://www.epim.no
Nosefo AS1102Ehttp://www.nosefo.no
NSE Industrier AS1360Ehttp://www.nseindustrier.no
NTT AS1230Ehttp://www.ntt.no/
OceaneeringBusHubEhttp://www.oceaneering.com
Oceaneering1104Ehttp://www.oceaneering.com
Odda Plast AS6011Bhttp://www.odda-plast.no
OEM Automatic AS1443Ehttp://www.oem.no
Offshore Denmark1120Ehttp://www.offshore-denmark.com
OME AS7021Bhttp://www.omeas.com
Onix AS6008Bhttp://www.onix.com
Onninen AS1403Ehttp://www.onninen.com/norway/Pages/Default.aspx
OPS Composite solutions AS7022Bhttp://www.opsas.no
Origo/FPE Sontum1350Ehttp://www.origo-solutions.com
OTD2020TBATBAhttp://www.offshoredays.com
Otiga Group1430Ehttp://www.otigagroup.com
Otiga Group1430Ehttp://www.vinde-tt.no
Otto Olsen As2001Bhttp://www.oo.no
OVS Offshore A/S1120Ehttp://www.ovsoffshore.com
Pepperl+Fuchs AS6020Bhttp://www.pepperl-fuchs.com/norway/no/index.htm
Personalhuset HRC Offshore1430Ehttp://www.personalhuset.no/hrc/
Personalhuset Professionals1430Ehttp://www.personalhuset-professionals.com/
PETRO.NO2020Bhttp://www.petro.no
PHOENIX CONTACT AS1220Ehttp://www.phoenixcontact.com
Plexx AS1103Ehttp://www.plexx.no
Port of Frederikshavn A/S1120Ehttp://www.pof.dk
Precise Cut AS1415Ehttp://www.precisecut.no
Presight Solutions AS1505Ehttp://www.presight.com/
Pressure Tech7007Bhttp://www.pressure-tech.com
Prodan A/S1120Ehttp://www.prodan.dk
Proserv Norge AS1251Ehttp://www.proserv.com
Prosessmetall AS1105Ehttp://www.prosessmetall.no
PSO AS6010Bhttp://www.pso.no
R Teige elektro AS1452Ehttp://www.teigeelektro.no/
R. STAHL TRANBERG AS4011Bhttp://www.stahl-tranberg.com
RA Norway1300Ehttp://www.ra-norway.com
Randaberg Group AS6001Bhttp://www.rgroup.no
Realcom AS5009Bhttp://www.realcom.no/
RelyOn Nutec Norway AS2002Bhttp://www.relyonnutec.com/no
Resato International B.V.3017Bhttp://www.resato.com
RIAS A/S1406Ehttp://www.rias.dk
Rittal AS3019Bhttp://www.rittal.no
Robotic Innovation1464Ehttp://www.roboticinnovation.no
ROLFSEN & JUELL AS4014Bhttp://www.rolfsenjuell.com
ROXTEC AS1545Ehttp://www.roxtec.no
Rubberstyle AS4018Bhttp://www.rubberstyle.com
Safelift Offshore Ltd3022Bhttp://www.safelift.co.uk
Scana Skarpenord1520Ehttp://www.skarpenord.no
Scandinavian Fittings and Flanges7016Bhttp://www.sffgroup.com
Scanmatic AS1221Ehttp://www.scanmatic.no/
Score AS5031Bhttp://www.score.as/
Scottish Development International3026Bhttp://www.sdi.co.uk
Seal Engineering AS6026Bhttp://www.sealengineering.no
Seal Weld Pro AS1512Ehttp://www.swp.no
Seilmaker Mathiesen AS1322Ehttp://www.seilmaker-mathiesen.no/en/
Sema Safety AS1322Ehttp://www.sema-safety.no/
Servi As7019Bhttp://www.servi.no
Servtech AS7020Bhttp://www.serv-tech.no
Sharecat solutions AS1534Ehttp://www.sharecat.com
Skånevik Marine/NDT AS8018Bhttp://www.skanevikmarine.no
Skydda Norge AS1519Ehttp://www.skydda.no
Solar Norge AS1090Ehttp://www.solarnorge.no
Spirit EnergyBusHubEhttp://www.spirit-energy.com
SST Wear Solutions8008Bhttp://www.sstwearsolutions.no
Standard Online – NORSOK1025Ehttp://www.standard.no
Starline SPA1540Ehttp://www.starline.it
Stavanger Engineering AS3010Bhttp://www.staveng.no
Stena Recycling As1135Ehttp://www.stenarecycling.com
Strukturplast AS1440Ehttp://www.strukturplast.no
StS Gruppen AS2004Bhttp://www.stsgruppen.com
SubseaDesign AS1201Ehttp://www.subseadesign.com
Sverdrup Steel AS1504Ehttp://www.sverdrupsteel.com/
Swagelok Norway6000Bhttps://stavanger.swagelok.com/en
Techni AS3005Bhttp://www.techni.no
Telemark Offshore1225Ehttp://www.telemarkoffshore.no/
Tenotec AS8001Bhttp://www.tenotec.no
TerraTec AS1207Ehttp://www.terratec.no
TESS AS7000Bhttp://www.tess.no
The Crosby Group / Gunnebo Industries1460Ehttp://www.gunneboindustries.com
The Lee Company Scandinavia1400Ehttp://www.theleeco.com
THERMOTECH AS1463Ehttp://www.thermotech-as.no
Tools AS7005Bhttp://www.tools.no/
TOP TEMP AS1465Ehttp://www.toptemp.no
Torgy Mek industri AS1363Ehttp://www.torgy.no/
Tormatic AS1226Ehttp://www.tormatic.no
Torps Vattenskärning AB4026Bhttp://www.tovab.se
Torq/Lite Europe AS1229Ehttp://www.torqlite.eu
ToughTools AS2008Bhttp://www.toughtools.no
TPC & TPAsker Subsea7018Bhttp://www.tpconnectors.com/
Tr Fastenings Norge AS1045Ehttp://www.trfastenings.com/
TRATEC HALVORSEN1065Ehttp://www.Halvorsen.no
Trelleborg Sealing Solutions Norway AS5000Bhttp://www.tss.trelleborg.com/en
TS Group AS1204Ehttp://www.tsgroup.com
Univar AS1209Ehttp://www.univarlubricants.no
UW- Elast AB1085Ehttp://www.uw-elast.se/
V.P. Maskinfabrik A/SOffshore Denmark Pavilion 1120Ehttp://www.vpm-hatting.dk
Vår EnergiBusHubEhttp://www.varenergi.no
Venotek AS1462Ehttp://www.venotek.no
Ventilasjonsfilter.no1405Ehttp://www.ventilasjonsfilter.no
Vestteknikk AS8001Bhttp://www.vestteknikk.no
Victoria AS5022Bhttp://www.victoria.no
Villiam Petersen Tandhjulsfabriken Horsens A/S1120Ehttp://www.tandhjulsfabriken.dk
Vinde Tilkomstteknikk AS1430Ehttp://www.vinde-tt.no
VINK Norway AS1224Ehttp://www.vink.no
Vision Remote1203Ehttp://www.visionremote.no
VisioNova AS5001Bhttp://www.visionova.no
WAGO Norge3008Bhttp://www.wago.com
Watech AS7027Bhttp://www.watech.no
WENAAS WORKWEAR AS1055Ehttp://www.wenaas.no
Wepco AS1030Ehttp://www.wepco.no
Westcon Løfteteknikk AS7025Bhttp://www.westcon.no
Wintershall DeaBusHubEhttp://www.wintershalldea.com
Wolf Safety Lamp Company Ltd.7028Bhttp://www.wolfsafety.com
Workhand AS5026Bhttp://www.workhand.no/
Wulfrun Specialised Fasteners1503Ehttp://www.wulfrunfasteners.co.uk
XAIT AS1342Ehttp://www.xait.com
XRIG AS1080Ehttp://www.xrig.no
Xylem Water Solutions4029Bhttp://www.xylem.com/nb-no
Yokogawa Norge AS1461Ehttp://www.yokogawa.com/uk
YX Smøreolje AS1442Ehttp://www.olje.yx.no
Zegeba AS4027Bhttp://www.zegeba.com

energy

RESERVER STAND I DAG! Bli utstiller nå!

Ønsker du å presentere dine produkter og tjenester på OTD Energy 2021 Stavanger?  Da bør du melde deg på allerede nå for å sikre en god plassering. Kontakt oss på 0047 932 85 073 eller trykk på "Reserver nå" - knappen.

Hold deg oppdatert

Ta del i forretningsmulighetene

OTD Energy - energi, teknologi og bærekraft